7.png
contributors-trencin_2.png

Special thanks to contributors

Celý projekt Trenčín 2026 Pestovanie zvedavosti je výsledkom intenzívnej práce veľkého množstva ľudí.  Sme nesmierne vďační za všetkých, ktorí spolu s prípravným tímom, často vo voľnom čase, investovali svoju energiu a čas do formovania projektu a budúcnosti mesta Trenčín a trenčianskeho regiónu.  

Creative Institute Trenčín Board of Trustees

Milena Dragićević Šešić, IlonaNémeth, Dušan Galúsek, Silvia Hroncová, Peter Gero, Veronika Staňková, Šimon Kliman

Expert Consultants

Diane Dodd, Danuta Glondys, Agata Etmanowicz, Eva Gartnerová, Ľuboš Ľahký, Marián Bebjak, Alexandra HrabinováDominika Belanská, Peter Purg, Rafaela Ganga, Lucia Pašková, Barbara Gindlová, Silvia Štefániková, Rafał Lis, Lucia Kotvanová, Alan Grady

Programme Board

Ilona Németh, Petra Fornay, Mária Beňačková Rišková, Lucia Molnár Satinská, Michal Kaščák, Michal Vašečka

Culture and Creative Industries Contributors

Mária Dutková, Martin Turzík, Ondrej Slivka, Veronika Kostková, Silvia Šiveňová, Zora Jaurová, Dušan Galúsek, Lukáš Trčka, Dušan Sviečka, Beata Seberíniová, Samuel Stehlík, Dušan Bustin, Ivan Hronec, Vlasta Kubušová, Peter Martinisko, Barbora Petríková, Gabriela Krokvičková, Zuzana Révészová, Lýdia Grešáková, Martin Dorot, Katarína Janíčková, Juraj Kocnár, Ivan Štefka, Matúš Homola, Juraj Vodička, Peter Michalík

Programme Contributors

Dana Kleinert, Zuzana Bobíková, Oto Hudec, Lýdia Pribišová, Maja and Reuben Fowkes, Eva Vozárová, Fero Király, Tomáš Tholt, Anna Ulahelová, Olja Triaška Štefanovič, Tamara Moyzes, Kateřina Šedá, Ekmel Ertan, Vlado Kulíšek, Pavol Kelley, Hakan Lidbo, Jarmila Vlčková, Štefan Oliš, Michala Lipková, Patrik Illo, Rado Ištok, Silvester Lavrík, Michal Huštaty, Boris Vitázek, Krzysztof Wodiczko, Dominika Belanská, Katarína Janíčková, Anna Gesualdi, Giovanni Trono, Anna Cséfalvay, Danica Pišteková, Marianna Maczová, Veronika Michalíková, Martina Novotná, Martin Gajdoš, Veronika Závodská, Carmen Salas Pino, Nina Galanská, Laco Oravec, Jaro Varga, Irini Papadimitriou, Johny Leya, Radka Nedomová, Lucia Mlynčeková, Markus Huber

Artists

Kristina Sipulová, Petr Borkovec, The Plastic People of the Universe, Orchestr Berg, Ján Malík, Zuzana Blochová, David Fesl, Zdena Kolečková, Krištof Kintera, Kateřina Šedá, Aneta Mona-Chisa & Lucia Tkáčová, Tomáš Hajzler, Katarzyna Krakowiak, Michelle Levy, Artur Zmijewski, Diana Lelonek, Alicja Rogalska, Cecylia Malik, Krzysztof Wodiczko, Rafał Jakubowicz, Agnieszka Kilian, Benedetto Bufalino, Ferenc Grof, Suzanne Husky, Bouba Touré, Nadia El Hakim, Benjamin Gaulon, Marlene Huissoud, Axel Braun, Till Bovermann, Philipp Frank, Mirjam Soegner, Alexandra Weirstal, Hito Steyerl, Kathrin Böhm, Barbara Macel, St. Pauli BRNO, Adam Harvey, Kitti Gosztola, Judit Fischer, Tamás Kaszás, Csaba Nemes, Nemere Kerezsi, Brigit Lurz, Eduard Freudmann, Oliver Ressler, Wolfgang Schlag, Anca Benera, Arnold Estefan, Florentina Holzinger, Nomeda and GediminasUrbonas, Lina Lapelyte, Pia Lindman, Ransu Helenius, Ilona Jäntti, Maja Osojnik, Lucia Romualdi, Eugenio Tibaldi, Lodovica Guarnieri, Guilia Soldati, Francesca Bria, Grazia Gotti, Fernando Garcia Dory, Martí Guixé, Joana Moll, Marta Peirano, Rigo23, Luisa Especial, Sanja Iveković, Atelier van Lieshout, Marije Vogelzang, Hugo Herrera Tobón, Anne La Berge, Sigrid Holmwood, Jozef Fruček, Yiorgis Sake llariou, Alexandra Weirstal, Maria A.Ioannou, Tobias Foged Permin, Erich Weiss, Jevgeni Zolotko, Eike Eplik, Diana Tamane, Kiwa, Martin Rästa, Szabolcs Kiss Pal, Zuzana Husárová, Lucia Gregorová Stach, Martin Adámek, Eva Šušková, Peter Machajdík, Eva Priečková, Liza Gennart, Nina Mikušková, Lukáš Cabala, Lenka Novosedlíková, Urban Hudák, Silvia Svíteková, Martin Hodoň, Júlia Rázusová, Peter Mazalán, Jana Smokoňová, Soňa Ferienčiková, Soňa Kúdeľová, Jaro Varga, Tomáš Rafa, András Cséfalvay, Martin Piaček, Katarina Klusová, Lívia Rášová, Jana Gombíková, Peter Sit, Katarína Beňová, Orsolya Hessky, Zuzana Bartošová, Daniela Čarná, Katarína Bajcurová, Luísa Especial, Gabriela Zigová, Lýdia Pribišová, Lucia Hornaková Černayová, Natália Okolicsanyiová, Zovinec Bros, Juraj Toman, Matej Gavula, Ivana Rumanová, Igor Smitka, Simon Seriš, Radovan Čerevka, Erika Coyle (Krkošková), Ivan Šiller, Tibor Feledi, Jureš Líška, Sisa Fehér, Eniesa, Jakub Pišek & Bea Kolbašovská, Matej Mazák, Juraj Straka, Ivana Gibová, Rokko Juhász, Robert Gabriš, Viktor Fuček, Peter Macsovszky, Veronika Kostková, Alon Schwabe & Daniel Fernández Pascual, Fiona MacDonald, Julia Sherwood, Nils Norman, Coney, Hera Büyüktaşcıyan, Osman Koç, Buşra Tunç, Yoğunluk, Özlem Alkış, Ali Miharbi, Pınar Yoldaş, Ceren Oran, Joar Nango, Cassius Fadlabi, Zdenka Svíteková, Vladimir Nikolić, Marko Popovic, Emese Rajsli, Thor Magnusson, Igor Šugalejev, D. Hải Phú Daedalus, Katarina Burin, Yevgenyi Fiks, Emily Verla Bovino, Kronos Quartet, Renana Raz, Cassius Fadlabi, Amol Patil, Olga Grjasnova, Miyu Hosoi, Yuri Suzuki, Paola Paz Yee, Gilberto Esparza, Jacqueline Hoàng Nguyễn, Donald Weber, Gordon Monahan, Katarina Burin, Johny Leya, Traumnovelle, Hakan Lidbo, Pulsar, Comunite fresca, Avoy MU Brno, Hańba, Ensemble Intercontemporain, OX, Societe Realiste, Systeme Paprika, Steinbrener/Dempf & Huber, COCOONDANCE, Disruption Network Lab, The Vegetable Orchestra, Resina, Rural Hack, Che Sudaka, Rootless Root Company, Superflex, LLRRLLRR, Varvara & Mar, Apart Collective, Debris Company, Mojšeband, CHVM, Bez ladu a skladu, Textilanka, People Doing Moves, Rebel Babel, Cooking Section, Assemble Studio, Superflux, Dakha Brakha, Dakh Daughters, Shutka Roma Rap, The Harrison Studio, Auktyon, vtol.cc, Zohra

Programme Partners

Festival Azyl, Filmarina, Letný filmový festival 4 živly, Akadémia umení v Banskej Bystrici, Short Story Festival Wroclaw, Ujazdowski Castle, Ljubljana castle, Free Food, Zachraň jídlo, Priatelia Zeme, BEZOBALiS, INCIEN, Tomáš Hajzler, Food List, Jem pre Zem, Slovenská vegánska spoločnosť, IGCAT, Milan Šimečka Foundation, CVEK - Research Center for ethnicity and culture, Ústav výskumu sociálnej komunikácie SAV, FSEV UK BA, Islamská nadácia na Slovensku, ICORN, INLAND, WOODS, Morning Boat, RADIUS, Company Drinks, tranzit ro / The Station, GALA, Knockvologan Studies, Nida Art Colony, Mirror Institute, ÚĽUV, SNM - Historické múzeum, Mad’in Europe, Growni, IAMbituous, LEAF, Voices, PUCLE, ENGame Academy, MEDIADESIGN HOCHSCHULE, Sociologický ústav SAV, Bulgarian Sociological Association, Mgr. art. Danica Pišteková, ArtD- experimentálny ateliér VŠMU, Liga za duševné zdravie, Labanc.studio, Slovak Global Network, ŠperkStret, Nora Jelinek/Visual Narrative, AFA, Fashion Scout, NotJustALabel, Muriel Piaser - consultant, ASVOFF, SCD, SNG, Juraj Straka, VŠVU, MAP - Make Art with Purpose, Translocal Institute for Contemporary Art, Crafting plastics!, Nadácia Cvernovka, Cyklokuchyňa, NODE, Lunchmeat festival, Signal festival, Keroxen, klingklangklong, Galerija Bel Art, MOTA Museum of Transitory Art, Donald Weber, Traumnovelle, Miyu Hosoi, Spolka, Platforma Architektky, Tvory mesta, Fabrika umenia Partizánske, MIB, SmallSCALEproject, Urban Room Folkestone, OULU, ZKU Berlin, <rotor> Gallery, Schafhof – European Center for Art Upper Bavaria, MMSU -Museum of Modern and Contemporary Art, Department of Intermedia and digital media of academy of arts Banská Bystrica, High school of Applied Art in Trenčín, Technical University of Košice, Signal festival Prague, Mamapapa - Tomáš Žiška, Valguse Festival, BEAST, TAVA Tartu in light, Sorin Circus, Tampere, Galway Community Circus, Ilona Jäntti, Cirkus Ésacto ‘Lido, Divadlo bez domova, Ars Electronica Linz - Martin Honzik / Gerfried Stocker, Tyndall Centre for Climate Change Research - Asher Minns, Future Everything, Slovak Space office, ACT Programme, Art Tech Nature Culture Network, I AMbitious Academy, The NECE – Networking European Citizenship Education, Short Story Festival Wroclaw, Anasoft litera - Cena Rene, Portugalsky institut, Libreria Giannino Stoppani, Novotvar Festival, Čierne na bielom, MONOKEL, Filozofický ústav SAV, Filem'On, Just Film, Athens International Children’s Film Festiva, Reykjavík International Film Festival, Film Europe, Build Up, In Place of War, ZKU - Center for Art and Urbanistic Berlin, N3plus, Meetfactory Praha, Chiquita Room, Yourope, Taksirat, ATLAS WEEKEND, Rock for People, ARTmania, The NECE – Networking European Citizenship Education, Dakha Brakha, Dakh Daughters, Shutka Roma Rap, Che Sudaka, Židovská náboženská obec Trenčín, Artivist Lab, Olomouc, Annecy, Tarnow, Kragujevac, Trnavsky kurátor, Vizuálni smog reklama v verejném prostoru Plzeň, Reč mesta Prešov, Adfree Cities (Add block Bristol), Retailoko /Výloha roku (Veronika Rút Fullerová)

Fundacja Palma, DELETE!, L-DH DANCEHOUSE LEFKOSIA, Iagostudio / Italian Perf.Platform Forlí, Amber Platform, SE.S.TA - Centre for Choreographic Development, Olive Bieringa a Otto Ramstadt, Slovak National Gallery, CEA.SK, FlashArt, Savonlinna 2026, Academy of Fine Arts in Warsaw, Studio Trisorio, Naples, Urbonas Studio, KAIR, Euractiv, University of Louisiana – Lafayette, Oxford University, EcoAlbania, Museum of Trenčín, Accademia di Belle Arti, Naples, Associazione VerginiSanità, Umberto Di Marino Naples, Green Art Gallery Dubai, Fondazione Morra, Auburys, Tartu Art Museum, Toto je galéria, AiR 351, resina, SNG, AICA, Slovenská národná galéria, Galéria mesta Bratislavy, Apart, Display, f.eks., Nová Vlna, Trans Europe Halles, Hlava 5, Subdigital, Skopje 2028, Priestor, Timisoara 2023, Denisa Hájková a Matúš Masica, Aj ty v IT, Mária Júdová, Kristián Lukić, Róbert Repka, Diera do sveta, Mgr. Radovan Jambor, PhD., GLOBSEC, Lidl, Jet Age, SEAGLE SK.ATO.02, Slovensky vodohospodársky podnik, EU-Japan Fest Japan Committee, Wolt, Valletta Cultural Agency, Braga 2027, Virtuálne námestie, Susedia na dvore, MestoCity, Eutropian, Dialogue Centre, n.o., krasy terasy, Tooltest Day, Placemaking Europe, Faro 2027, Altofest, Rokko Juhász, Konvergencie, Kassak Centre, Center for Cultural Community Development (CCCD), MPhilms, Zrejme (Old's cool Festival), Nomadic Arts Festival, Bjorn, Department of Intermedia and Digital Media Academy of Arts Banská Bystrica, Angewandte Performance Laboratory, Bashkatib, Dialogue Centre, n.o., Príbehom na stope, Performance Kokkenet, SK-LLO, o.z., Flowers for Slovakia, o.z., FunGlass - Centre for Functional and Surface Functionalized Glass, Lednické Rovne Village, Subdigital, Ateliér sklo, VŠVU Bratislava, FAD STU Bratislava, Ateliér dizajnu Inovácia FU TU KE Košice, KDIN TU Zvolen, Michelangelo Foundation, Donio, Slovak Design Center, Sociálni inovátori, Čerstvé ovocie, Studio Rygalik, Wendy Andreu, Lukas Wegwerth, Kristína Chudíková, Nów. New Craft Poland, Midl, n.o., crafting plastics!, Pekinpah, Holis, Change pilots, Čierne Diery, DataLab, Jaromir Krejcar Society, Abandonned (re)creation, Slovak Chamber of Architects, Oddelenie architektúry Historického ústavu SAV, Department of Urbanism at Faculty of Architecture STU, Faculty of Architecture and Design STU, Archiméra, Register of Modern Architecture, Archtung, Spolka, Museum of Architecture Wroclaw, Centrum of architecture Warszawa, CAMP Praha, IPR Praha, UMPRUM A3 studio architecture, DOCOMOMO, Deutsches Architektur Museum, Frankfurt, Oliver Elsner - curator of SOS Brutalism, Architekturzentrum Wien, Monika Platzer, KEK architekti, Archi_túry,  Maison de l'Allemagne de Brest, TU Dresden, UNIVERSITÉ DE BRETAGNE OCCIDENTALE, Brest, Triennale Brugge, Talinn Biennale, Estonian Centre for Architecture, bureau b+b, Openfabric, c/o now, Seventeen playgrounds, Dejepis inak - Sandra Sviteková, Loop Head, Purple Ladies, Fiber, Kikk, Ars Electronica, Connecting the Dots, Sensorium Festival, Jureš Líška, Sisa Fehér, Eniesa, Orwa Saleh & Basma Jabr, František Morong, Tanečný Dom, OZ Amiti, Matera 2019 , Erasmo Treglia, Žudro , Jana Belišová, Bojan Djordjevic:Todo Mundo Festival, Albert Hosp: ORF Radio, Glatt& Verkehrt Festival, Balazs Weyer: Hangveto, Martyna Markowska - Institution of Culture Katowice, Silvia Winkler - Winkler-Arts, Fonó Budai Zeneház, Muziekpublique, Mojšeband, Barbora Botošová, Estonian Academy of Arts / RUUP, Institute of Sonology, Anne La berge, JAMA, MAPPA, Slovenská národná galéria, Cage Project Halberstadt, Small Forms, Next Festival, Proto Sites, G. Schirmer, VENI, InMusic, ISCM, Fakulta umení TUKE,  InMusic, Superar Slovakia, ISCM slovenská sekcia, Veni Academy, Vezprém 2023, Bolt, Star Taxi Prievidza, Life Taxi Trenčín, SAD Prievidza, Jozef Igaz, Slovenská obchodná a priemyselná komora, Trenčianska regionálna komora, Chata Trubárka, SunBus, Kúria Beckov, Trenčianska regionálna komora, Metropolitný Inštitút Bratislava, Úrad splnomocnenca vlády pre rozvoj občianskej spoločnosti, Virtuálne námestie, Eutropian / Cooperative City Network, CIVINET + Centrum dopravního výzkumu, Dialogue Centre, n.o., Agata Etmanowicz - Impact Foundation, MultiKulti, Wellgiving / e-grant, T-TUDOK, PDCS, Academia Istropolitana NOVA, Squirrel

ECOC Partners

Žaneta Vávrová (Bromov 2028), Marie Silondi (Broumov 2028), Pavla Lukešová (Brno 2028), Sarah Caron (Esch-sur-Alzette 2022), Thierry Kruchten (Esch-sur-Alzette 2022), Ovidiu Dajbog-Miron (Timisoara 2023), Júlia Bucz (Veszprém 2023), Angeliki Lampiri (Eleusis 2023), Erni Kask (Tartu 2024), Eva Mair (Salzkammergut 2024), Henrik Dagfinrud (Bodø 2024), Erika Riekki (Oulu 2026), Claire Delhom (Tampere 2026), Joao Carollo (Faro 2027), Eva Gräfer (Braga 2027), Rui Monteiro (Azores 2027), Michal Hladký (Košice 2013/CIKE), Ivana Rusnáková (Košice 2013/CIKE), Antonio Pavlovski (Skopje 2028), Catherine Tabone (Valletta 2019), Đula Ribar (Novi Sad 2021), Vesna Humar (Nova Gorica 2025), Neda Rusjan Bric (Nova Gorica 2025), Minna Valonen (Savonlinna 2026), Anu-Anette Varho (Savonlinna 2026), Iveta Kelpe (Jurmala 2027), Anda Šveica (Jurmala 2027), Dovilė Butnoriūtė (Kaunas 2022), Daiva Jeremičienė (Kaunas 2022), Eglė Rytmetytė (Kaunas 2022), Monika Inčerytė (Kaunas 2022)

Curiosity Supporters

Juraj Podmanický, Viktória Štullerová, Ján Bučan, Monika Masariková, Jaroslav Nagy, Zuzana Mišáková, Michaela Gallová, Miro Gavran, Peter Martinisko, Drahomíra Salihbegovič, Radovana Keliarová, Bystrík Holeček

Project partners and supportes

Rodina Hodálová, Spoločnosť RONA a.s., Spoločnosť Old Herold s.r.o., Spoločnosť Keraming, Spoločnosť Mercedes, Slovenský Vodohospodarský Podnik, OC Max, OC Laugaricio, Spoločnosť Adient, Spoločnosť LEONI, Lukáš Matejka, Pavol Soukal, Marián Starosta, Michal Sládek, Ondrej Poláček, Vlado Jurčák, Jakub Michalička, Michal Hudák, Ladislav Demčák, Mário Michna, Miroslav Řádek, Ľubomír Mitas, Pavol Liščák, Roman Paška, Jozef Bielik, Pavol Seriš

Cultural Ambassadors

Janka Poláková, Diana Gerbocová, Terézia Dominika Lukáčová, Peter Štuller, Adam Babjak, Patrik Čech, Jaroslava Kašičková Depešová, Michal Kišš, Mária Chasníková, Zuzana Ševčíková, Mário Barinec, Gabriel Chromiak, Lili Jiang, Ľubomíra Dunčáková, Matúš Martiška, Erika Topilinová, Milan Hanuliak, Adam Šalát

Volunteering Center

Alexandra Štullerová, Zuzana Ševčíková

Volunteers

Xénia Betáková, Monika Klenová, Zuzana Holíčková, Adela Horňanská, Zuzana Kudlová, Zuzana Hudecová, Anita Bolechová, Karin Selešová, Lucia Janíková, Zdenka Búryová, Ján Cipár, Lenka Kolářová, Katarína Jančovičová, Silvia Mišáková, Klára Talianová, Dominika Mojžišová, Dominik Krištof, Jakub Rendvanský, Adriana Zemanovičova, Radka Jankurová, Jana Luhová, Branislav Harušťák, Eva Padová, Mária Škrovánková, Dominika Habánková, Jana Maštalirova, Bianca Zbinova, Michala Klačmanová, Miriam Súrovská, Miloš Vasko, Dominika Stuchlíková, Pavol Závodský, Alena Debnárová, Katarína Moško Veselá, Jozef Čabala, Samuel Hubočan, Serhii Shokha, Adriana Kováčová, Laura Halašková

Citizen Consultants

Milan Štuhl, Filip Martiška, Luisa Szabo Kočiš, Helena Vlnková, Gabriela Zaťková, Patrik Struk, Zuzana Haladejová, Michaela Haladejová, Roman Nemeček, Linda Sučanská, Sabina Kobzová, Karolína Balajová, Dominika Dubačová, Gabriela Krokvičková, Sylvia Fabová, Peter Hojsa, Radovana Keliarovám Barbora Petríková, Radka Nedomová, Barbora Fodorová, Peter Ladák, Martin Gajdoš, Katarína Rajcová, Adriana Kováčová, Jana Ovesná, Lucia Barteková, Ivana Kodajová, Zuzana Mišáková, Róbert Zemene, Žaneta Múdra Šebíková, Natália Okolicsányová, Katarína Fašanková, Ingrid Souhradová, Richard Souhrada, Pavol Mrákava, Tibor Gavenda, Zuzana Orancová, Ján Cap, Richard Janáč, Ivan Ježík

Outreach Contributors

Dana Gavalierová, Dominika Belanská, Milan Solár, Daniel Hošták, Lucia Milanová, Pavol Seriš, Marta Jendeková, Petr Lebeda, Patrik Krebs, Andrej Siget, Tomáš Rákos

City Hall

Malvína Vaššová, Ľubica Horňáčková, Lenka Granačková, Miloš Minarech, Janka Sedláčková, Katarína Martinková, Martin Potočný, Dušan Žember, Jaroslav Pagáč, Vladimír Sedlák, Viera Aninová, Erika Ságová, Eva Mišovičová, Zuzana Gottschal Mačasová, Katarína Patková, Anna Holúbková, Jana Sabadková, Ivana Latkóczyová, Petra Glosová, Milan Ovseník, Jiří Slynko, Antonín Maděra, Katarína Mrázová, Zuzana Betáková, Zuzana Vavreková, Barbora Cibulková, Mária Michalíková, Adriana Benková, Janka Sedláčková, Jarmila Blašková, Katarína Martinková, Radoslav Jánoš, Soňa Tršková, Zuzana Fúziková, Martin Kurpel, Martin Potočný, Gabriela Vanková, Mária Capová, Andrea Prnová Žilková, Renáta Prnová, Benjamín Lisáček, Andrea Hniličková, Denisa Vlčeková, Katarína Benková, Ján Čulý, Ľuboš Kusenda, Ján Straka, Marián Kaščák, Ján Šišovský, Ján Korienek, Martin Beďatš, Adriana Mlynčeková, Ingrid Kuľhová, Róbert Hartmann, Roman Jaroš, Martin Sedláček, Karolína Súľovská, Peter Sedláček, Igor Zajaček, Rastislav Masaryk, Ľuboš Cvečka, Milan Vojtek, Edita Prekopová

City Council Members

Miroslav Baco, Martin Barčák, Pavol Bobošík, Kamil Bystrický, Ján Forgáč, Dominik Gabriel, Svorad Harcek, Peter Hošták, Josef Kolář, Mária Machová, Ladislav Matejka, Richard Medal, Marcel Meravý, Miloš Mičega, Michal Moško, Martin Petrík, Lukáš Ronec, Martin Smolka, Eva Struhárová, Richard Ščepko, Juraj Štilicha, Martin Trepáč, Tomáš Vaňo, Patrik Žák, Šimon Žďárský

Trenčín Self-Governing Region

Beáta Tichá, Eva Frývaldská, Anna Hájková, Ľubomír Bobák, Marek Briestenský, Martina Lamačková, Renáta Ozimová, Petra Nekorancová, Dana Jamborová, Tomáš Baláž, Linda Košíková, Miroslava Mazánová, Mária Čongradyová

Region Council Members

Mária Hajšová, Rudolfa Pavlovski, Zuzana Máčeková, Eva Bočincová, Juraj Hort, Pavol Barin, Peter Marušinec, Viliam Cíbik, Anna Halinárová, Dušan Bublavý, Ján Bielik, Jozef Trstenský, Vladimír Fraňo, Erich Dvonč, Iveta Radziaková, Jozef Božík, Tomáš Merašický, František Matuľík, Igor Steiner, Juraj Smatana, Karol Jonas, Viera Zboranová, Eleonóra Porubcová, František Tám, Jozef Stopka, Ladislav Procházka, Mária Šramková, Michal Ďureje, Miroslav Žiak, Mohamed Hemza, Peter Oulehle, Richard Takáč, Viera Beňová, Milan Panáček, Rastislav Henek, Roman Hvizdák, Eduard Filo, Jozef Habánik, Juraj Maláň, Ladislav Matejka, Miloš Mičega, Peter Daňo, Stanislav Svatik, Štefan Škultéty, Tomáš Vaňo

Saturday on Sunday project Contributors

Matúš Géci, Muhamed Ali Ganiu, Filip Vranák, Adriana Oravcová, Richard Janáč, Katarína Piačková, Miloslav Hradil, Luboslav Kubiš, Michaela Lengvarská, Michal Beňo, Lukáš Kret, p. Pirgoziová, p. Hrušecká, p. Atalovič, Janka Lišková, Andrea Karasová, p. Rašman, Jozef Jankech, p. Psota, Mário Oláš, p. Slivovský, Matúš Meliš, Juraj Kocnár, Branislav Holý, p. Chromiak, Mária Machová, p. Ludvigová, Juraj Šimkovič, Jozef Tomík, Štefan Richtárech, Dušan Vitázek, Diana Gerbocová, Petra Pevná, p. Matúšková, Martin Miškolci, Majo Krátky, David Weiss (Gipsy David Ružomberok), Helena Vlnková, Martin Vlnka, Viliam Čacho, Ľudovít Kuhloffel, Petra Drábová, Róbert Rybníček, Dušan Paška, Ľubica Držková, Vladimír Lendvay, p. Bakoš, Juraj Matejka, p. Pšenka, Miroslav Sága, Michal Matejka, Richard Ďorďai, Martin Bernát, Maroš Jablončík, Vlado Kulíšek, Dagmar Mišíková, Ján Babič, Andrej Siget, Tomáš Bilík, Mária Felixová, Miro Gavran, Deby Kubrická, Renáta Čechová, Tamara a Tatiana, Ľubomír Šarkőzy, p. Ševčík, Jozef Ďuráči, Sestra Anežka a kol., Peter Štuller, Barbora Petríková, Jozef Ďuráči, Majo Tichý, Diana Habánková, p. Barinec, p. Turner, p. Uhrová, Kristína Špačková, Juraj Majerský, David Oravec, Martin Daško, Peter Kravec, Andy Ábel, Dominik Souhrada, Martin Turzík, p. Balaj s rodinou, Patrik Čech, p. Kuzma s manželkou, Igor Zajaček, Mária Chasníková a kolegovia, Matúš Martiška, Filip Martiška, Martina Kvasnicová, Jozef Kvasnica, Silvia Chlapíková, Karin Chlapíková, Miroslav Ján Paholek, Vaness Buchelová a Natálka, Romana Dudáčková s rodinou, Jakub Savara, Vera Nechalová, p. Masaryk