team_kolaz_trencin2026.png
20201211-DSC_4879_u.jpg

Lucia Dubačová

Manažérka projektu Trenčín 2026

Lucka prišla do tímu ako čerstvý vietor tri mesiace pred odovzdaním projektu a podarilo sa jej vykresať z neho to najlepšie. Ako projektový manažér má na starosti vedenie tímu, plánovanie ďalšieho smerovania ako aj spoluprácu s partnermi a budovanie vízie projektu. V bežnom živote Lucka pôsobí ako zakladateľka festivalu digitálneho umenia a kultúry Sensorium a v Inolabe Slovenskeho centra dizajnu.

 

Kontakt: lucia.dubacova@trencin2026.eu   

20210728-DSC_5089.jpg

Veronika Žák Sučanská

Manažérka participácie a inklúzie

Veronika sa z veľkej časti v rámci projektu venovala časti Outreach a rozmýšlala, ako zapájať všetky skupiny obyvateľov do procesu prípravy, ale aj realizácie projektu. Pracovne, ako zamestnankyňa mesta, sa Veronika venuje práci s mládežou. Okrem toho je každoročne súčasťou GLOBSEC Bratislava forum. 

Kontakt: veronika.sucanska@trencin2026.eu

DSC09372.jpg

Barbora Janáková

Marketing and outreach manager

Barbora mala v projekte na starosti komunikáciu s verejnosťou a tvorbu a manažovanie sociálnych médií a webovej stránky. V projekte sa venovala vypracovaniu marketingového plánu Cultivating Curiosity. V bežnom živote pôsobila ako spolu-zakladateľka značky Pucle a v rámci Trenčína organizuje rôzne kultúrne podujatia. Momentálne si užíva materskú dovolenku.

Momentálne na
materskej dovolenke.

20201211-DSC_4920_u.jpg

Kristína Milová

Office and People Manager

Kika je jedným z najdôležitejších článkov celého projektu. Má na starosti komunikáciu s rôznymi fokusovými skupinami v rámci mesta, stará sa o vyplácanie faktúr či riešenia nevyriešiteľných zadaní.

Kontakt: kristina.milova@trencin2026.eu

This_one_please_and_thank_you.jpg

Lenka Kuricová

Program Manager

Lenka pracovala predovšetkým na kapitole Cultural and Artistic Content v Bid Booku Cultivating Curiosity. Program, obsah početné projekty a celý koncept konzultovala s mnohými odborníkmi, medzi ktorými bola aj jej profesorka z VŠVU v odbore Intermédia Multimédia Ilona Németh. V bežnom živote Lenka pôsobí ako kreatívna podnikateľka a spolu-zakladateľka slovenskej dizajnovej značky Pucle.

Kontakt: lenka.kuricova@trencin2026.eu

DSC09596.jpg

Patrik Žák

Management 

Patrik má na starosti finančné rozpočty a plánovanie projektu Cultivating Curiosity, no veľký počet fotografií, ktoré sa používajú v procese tvorby projektu, ako aj v samotnom Bid Booku, pochádzajú práve od neho. Profesijne pôsobí ako viceprimátor Trenčína. 

 

Kontakt: patrik.zak@trencin2026.eu 

20201211-DSC_4871_u.jpg

Martin Pyšný

Graphic designer

Vďaka Martinovi vznikla celá vizuálna identita Cultivating Curiosity, ktorá sa nesie nielen vo vytlačenom Bid Booku ale aj v celej vizuálnej komunikácií. Martin sa profesne venuje grafickému dizajnu a to najmä dizajnu písma a stojí napríklad za vlastnou typografiou písma pre Dyslektikov.

  

DSC09545.jpg

Peter Kohout

Capacity to Deliver Manager 

Peter ako architekt mesta Trenčín vo veľkej miere pôsobil v rámci projektu ako hlavný stratég plánovania časti Capacity to Deliver. Je výborným saxofonistom a pôsobí v niekoľkých významných slovenských kapelách. 

Kontakt: peter.kohout@trencin2026.eu

DSC09476.jpg

Alexander Topilin

Programový koordinátor

Alexander sa popri dokt. štúdiu Architektúry na STU venoval v rámci projektu programovej asistencii ale aj tvorbe zaujímavých vizuálnych koláží. Alexander je spoluzakladateľom trenčianskeho združenia Hlava 5, pôsobí ako spoluorganizátor mestského festivalu Priestor.

 

Kontakt: alexander.topilin@trencin2026.eu 

DSC09742.jpg

Terina Barčáková

Manažérka medzinárodných vzťahov

Vďaka Terine sa nám podarilo nadviazať veľa spoluprác s EHMK mestami a medzinárodnými partnermi. Jej úlohou bolo vymýšlať rôzne spojenia v rámci programu, aj iných častí projektu. Vyštudovala VŠMU, v súčasnej dobe sa venuje marketingu, copywritingu no najmä je zakladateľkou trenčianskeho festivalu Priestor a členkou združenia Hlava 5.

 

Kontakt: tereza.slezak.barcakova@trencin2026.eu 

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.09.04.png

Mirka Gúčiková

PR manažérka 

Mirka je súčasťou tímu od septembra 2021. Má na starosti komunikáciu toho, čo robíme a čo sa u nás deje. Píše správy na náš web a texty do propagačných materiálov, spolupracuje na marketingových kampaniach, má na starosti správy pre média a kontakt s nimi. Z času na čas ako konzultantka pomáha ľuďom dávať dušu ich prezentáciám. Jej srdcovkou je dedinská knižnica v Podolí, ktorú už roky vedie a revitalizuje.

Kontakt: mirka.gucikova@trencin2026.eu

20210728-DSC_5119.jpg

Zuzana Kvasnicová

Manažérka produkcie

 

Zuzka vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave a v rámci tímu Trenčín 2026 pracuje ako hlavná produkčná projektu. Rada pracuje s ľuďmi a nikdy nepoužíva slovo “neviem” a “nedá sa” :) Jej život jej spestruje syn Anthony a keď zrovna nepracuje, tak sa najradšej túla po svete. V rámci projektu mala na starosť veľký produkčný projekt Kateřiny Šedé SOBOTA V NEDEĽU. Momentálne je so svojimi produkčnými skúsenosťami nenahraditeľným členom tímu.

Kontakt: zuzana.kvasnicova@trencin2026.eu

20210701-DSC_4514.jpg

Vuk Radulović

European Dimension Expert

Vuk has joined the team in the final stage of competition as a great fan of Trenčin 2026 project. His main task is to strengthen the EU dimension of the project and to help with the international partnerships. In everyday life, he is doing a PhD in Law and EU integration and working on the independent research about the ECoC projects from 2013 do 2020, but also writing a book about his ECoC learnings after almost a decade of experience working for several ECoC projects.

20210701-DSC_4487.jpg

Veronika Juricová

Program internship

Veronika loves books, so that's why she's studying editorship and publishing experience at UKF in Nitra. She practices her skills in the nationwide student magazine HMOTA, in which she holds the position of chief editor. In our team, she is an intern in the program department, where she helps to facilitate the work of her colleagues - she communicates and organizes meetings, provides the necessary materials and handles all tasks that occur during the day. She is also always opened to help anyone who needs it.

 

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.08.13.png

Natália Husárová

Marketing and social media

Natália has been part of the team since September 2021. She manages social media, website and participates in the creation of the marketing communication of the Trenčín 2026 project. She has been involved multiple times as a volunteer or employee in cultural-creative industry in Trenčín. She gain here knowledge in Trenčín-based creative agency Flecklab as a part of Fleck Coworking.

Contact: natalia.husarova@trencin2026.eu

thumbnail_20211022-DSC_7570.jpg

Patrik Kubizna

Production internship

Patrik is a student of film production at the Academy of Performing Arts in Prague and works in the team as a production assistant. He uses his experience from school but also from projects he has led, such as the Festival of Light and Shadow in Trnava. In the past he did film workshops in Trenčín and studied at ŠUP. His heart project is the Garage, which he focuses on from the beginning to the end.
 

Snímka obrazovky 2021-11-26 o 12.23.36.png
Snímka obrazovky 2021-11-26 o 12.23.36.png